Shporta

Pastile për fyt

Brand: Komot Pharmaceutical Kodi: 8697431393225-286
Pastile për fyt anti-virale dhe anti-bakteriale me ekstrakt cistusi. Pastilja formon një shtresë mbrojtëse që shfaqet në mukozën e faringut dhe kjo barrierë siguron mbrojtje fizike (mekanike) kundër viruseve dhe baktereve, duke parandaluar që viruset dhe bakteret të hyjnë dhe të shumohen në qe..
4.40€
Prej 1 deri 9 nga 9 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.