Shporta

Për nyje

Brand: Komot Pharmaceutical Kodi: 4260433190433-300
Arthrokom - Suplement ushqimor me përmbajtje të kolagjenit të tipit II dhe vitaminës K2.Shtesë ushqimore për shëndetin e kockave dhe nyjeve me përmbajtje të UC-II® & vitaMK7®.➡ UC-II® furnizon trupin me kolagjen të tipit II të padenatyruar që e mbështet shëndetin e nyjave. UC-II® prodhohet përme..
13.35€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.