Shporta

Për dehidrim

Brand: Komot Pharmaceutical Kodi: 5902020885887-251
Komtero+ORS me shije bananeje rikthen elektrolitet dhe mineralet te gjendjet e dehidrimit dhe rregullon mikroflorën intestinale.Të konsumohet në gjendjet kur ka rrezik nga dehidrimi dhe (ose) çrregullimi abnormal i florës bakteriale, në veçanti:• gjatë diaresë me etiologji të ndryshme,• gjatë të vje..
14.40€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.