Shporta

Për menaxhimin e sindromës së vezoreve policistike

Brand: Komot Pharmaceutical Kodi: 4260433190440-304
Komcyst është produkt bimor inovativ me përbërje të patentuar të Furocyst i ekstraktuar nga farat e fenugreek (kopra greke) dhe nuk përmban kimikate.Është shtesë ushqimore natyrale, efektive dhe premtuese për menaxhimin e Sindromës së Vezores Policistike (PCOS-nga angl. Polycystic Ovary Syndrome).Ko..
17.30€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.