Shporta

Për shatëzëna

LadeeKom
Nuk ka në gjendje
Brand: Komot Pharmaceutical Kodi: 5999884378303-265
Shtesë ushqimore në formë kapsulash, për shtatzëna. Përmban Acid folik, hekur, Omega 3, vitamina dhe minerale.✅Acidi folik është një vitaminë e tretshme në ujë që i takon grupit të vitaminave B. Marrja e acidit folik në formë të shtesave e rritë prodhimin e folatit tek nëna. Niveli i ulët i folatit ..
10.00€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.