Shporta

Për rregullimin e tonit të lëkurës

Brand: Bioxsine Kodi: 8680512625995-2022
Locion zbardhues i trupit Bioxsine Pure&White, parandalon njollat e errëta dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar kundër njollave: Ndihmon për t'i dhënë lëkurës një ton uniform dhe parandalon pabarazinë në lëkurën e prirur ndaj njollave.Alfa-Arbutin parandalon prodhimin ..
4.50€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.