Shporta

Xhel

Xhel Larës për Higjienën Intime Bioxsine 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628507-2033
Xhel piling i butë eksfolues me granula të imta, që ndihmon në rregullimin e tonit të lëkurës dhe i jep shkëlqim lëkurës së prirur ndaj njollave.Xhel Larës për Higjienën Intime Bioxsine me përbërësit e tij natyralë dhe ECOCERT në formulë, siguron higjienë dhe ndihmon në mbrojtjen e florës natyrore...
4.70€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.