Shporta

Kujdesi për Trupin

Bioblas Pure & White Whitening Deo Roll-On 50ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512612681-2036
Parandalon hiperpigmentimin dhe zbardh nënsqetullat..
3.40€
Xhel Larës për Higjienën Intime Bioxsine 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628507-2033
Xhel piling i butë eksfolues me granula të imta, që ndihmon në rregullimin e tonit të lëkurës dhe i jep shkëlqim lëkurës së prirur ndaj njollave.Xhel Larës për Higjienën Intime Bioxsine me përbërësit e tij natyralë dhe ECOCERT në formulë, siguron higjienë dhe ndihmon në mbrojtjen e florës natyrore...
4.70€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512625995-2022
Locion zbardhues i trupit Bioxsine Pure&White, parandalon njollat e errëta dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar kundër njollave: Ndihmon për t'i dhënë lëkurës një ton uniform dhe parandalon pabarazinë në lëkurën e prirur ndaj njollave.Alfa-Arbutin parandalon prodhimin ..
4.50€
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.