Shporta

Për trashje

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627227-238
Për flokë të hollë dhe të dobëtShampo me vaj hithreShampo Bioblas BotanicOils me përmbajtje vaj hithre trash flokët, duke i dhënë volum dhe plotësi gjatë gjithë ditës.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga ..
3.00€
Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml
Risi -14 %
Brand: Restorex Kodi: 8680512630616-293
Shampo Volumizing Care depërton thellë në flokë me formulën e saj speciale të fortifikuar me kolagjen dhe biotinë. Ushqen dhe riparon fijet e flokëve për flokë të plotë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një volum perfekt. Për të gjitha llojet e flokëve.Pa parabenë. I testuar dermatologjikisht.Si të ..
3.00€ 3.50€
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628484-239-2026
Për flokë te hollëBioblas Shampon Kollagjen&KeratinTrash flokët shumë të hollë dhe të çaluar. Ofron vëllim dhe plotësi shtesë. Kolagjeni dhe keratina janë dy substanca aktive shumë të veçanta për të trashë dhe ushqyer flokët shumë të hollë. Rritin rezistencën e flokëve dhe sigurojnë një pamje me..
3.00€
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.