Shporta

Serum

Serum Hidratues Intensiv Bioxcin Acid Hialuronik 3% Serum Hidratues Intensiv Bioxcin Acid Hialuronik 3%
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512632559-2042
NEVOJAT: Hidratim intensiv, përplotësimTIPI I PRODUKTIT: Të gjitha llojet e lëkurësLLOJI I PRODUKTIT: SerumSerumi hidratues dhe plotësues intensiv Bioxcin ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shfaqjes së shenjave të plakjes me 3% acid hialuronik në përmbajtjen e tij.Produkti sh..
8.50€
Serum Rigjallërues Bioxcin Ester Vitaminë C 15% Serum Rigjallërues Bioxcin Ester Vitaminë C 15%
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512632818-2041
NEVOJAT: Hidratim, ÇngjyrimTIPI I PRODUKTIT: Të gjitha llojet e lëkurësLLOJI I PRODUKTIT: SerumSerumi rigjallërues me vitaminë C Bioxcin Ester ofron efekt antioksidues, përmirëson tonin e lëkurës dhe siguron një pamje të ndritshme dhe rrezatuese që nga përdorimi i parë. Produkti shkon përtej kujdesi..
8.50€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.