Shporta

Krem

Bioxsine Acnium Sebum Rregullues Hidratues Krem 50ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628743-2032
Krem korrigjues për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar.Kremi hidratues rregullues Bioxsine Acnium Sebum është një krem efektiv kujdesi për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve. Hidraton lëkurën. Ndihmon në parandalimin e formimit të vrazhdësisë së lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar Acniu..
7.50€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.