Shporta

Për rregullimin e tonit të lëkurës

Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Pure&White 200ml
Risi 2-3 Ditë
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512626022-2038
BIOXSINE PURE & WHITE Face Wash me xhelin e tij pa sapun ndihmon në heqjen e make-up-it dhe papastërtive. Me një formulim të përshtatshëm për zonën e ndjeshme të fytyrës, siguron lëkurë rrezatuese dhe të pastër në mënyrë të sigurt.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Pure&White, parandalon njo..
4.90€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.