Shporta

Kujdesi për Fytyrën

Serum Hidratues Intensiv Bioxcin Acid Hialuronik 3% Serum Hidratues Intensiv Bioxcin Acid Hialuronik 3%
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512632559-2042
NEVOJAT: Hidratim intensiv, përplotësimTIPI I PRODUKTIT: Të gjitha llojet e lëkurësLLOJI I PRODUKTIT: SerumSerumi hidratues dhe plotësues intensiv Bioxcin ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shfaqjes së shenjave të plakjes me 3% acid hialuronik në përmbajtjen e tij.Produkti sh..
8.50€
Serum Rigjallërues Bioxcin Ester Vitaminë C 15% Serum Rigjallërues Bioxcin Ester Vitaminë C 15%
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512632818-2041
NEVOJAT: Hidratim, ÇngjyrimTIPI I PRODUKTIT: Të gjitha llojet e lëkurësLLOJI I PRODUKTIT: SerumSerumi rigjallërues me vitaminë C Bioxcin Ester ofron efekt antioksidues, përmirëson tonin e lëkurës dhe siguron një pamje të ndritshme dhe rrezatuese që nga përdorimi i parë. Produkti shkon përtej kujdesi..
8.50€
Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Pure&White 200ml
Risi 2-3 Ditë
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512626022-2038
BIOXSINE PURE & WHITE Face Wash me xhelin e tij pa sapun ndihmon në heqjen e make-up-it dhe papastërtive. Me një formulim të përshtatshëm për zonën e ndjeshme të fytyrës, siguron lëkurë rrezatuese dhe të pastër në mënyrë të sigurt.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Pure&White, parandalon njo..
4.90€
Bioxsine Acnium Sebum Rregullues Hidratues Krem 50ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628743-2032
Krem korrigjues për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar.Kremi hidratues rregullues Bioxsine Acnium Sebum është një krem efektiv kujdesi për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve. Hidraton lëkurën. Ndihmon në parandalimin e formimit të vrazhdësisë së lëkurës.Kompleksi bimor i patentuar Acniu..
7.50€
Xhel për Larjen e Fytyrës Bioxsine Acnium Sebum 500ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512629931-2031
Xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuar.Xhel për larjen e fytyrës Bioxsine Acnium Sebum, xhel korrigjues për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur.Kompleksi bimor i patentuar Acnium (vaj i pemës së çajit, kurkumin, ekstrakt Brassica, ekstrakt i eyewort), ekstra..
8.00€
Prej 1 deri 5 nga 5 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.