Shporta

Seti Restorex Kollagjen&Biotin

Restorex Kondicioner i Lëngshëm Kollagjen&Biotin 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630630-291
Kondicioneri i lëngshëm volumizues i flokëve ndihmon në ushqimin e flokëve me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Ofron krehje të lehtë. Mbron flokët dhe i jep volum perfekt. I bën flokët të duken të plotë dhe të shëndetshëm, duke i dhënë një butësi të mëndafshtë.Për të gjitha..
3.50€
Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630609-2030
Kondicioneri volumizues i flokëve depërton thellë në flokë me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Nuk i rëndon flokët. Ndihmon në riparimin e flokëve nga rrënja në majë. Hidraton dhe zbut flokët.I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Për të gjitha llojet e flokëve.I testua..
4.00€
Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 8680512630616-293
Shampo Volumizing Care depërton thellë në flokë me formulën e saj speciale të fortifikuar me kolagjen dhe biotinë. Ushqen dhe riparon fijet e flokëve për flokë të plotë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një volum perfekt. Për të gjitha llojet e flokëve.Pa parabenë. I testuar dermatologjikisht.Si të ..
3.00€
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.