Shporta

Seti Bioblas Argan

Përdorimi

Shamponin e perdorni si shamponat e zakonshem, kondicionerin e vendosni gjate larjes nga mesi ne majat e flokeve, e lini 1-2 minuta dhe pastaj e shperlani. Sprejin dhe kremin e perdorni pas terjes ose tharjes se flokeve. E vendosni ne floke dhe nuk e shperlani, kremin mund ta perdorni per styling te flokut.

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner i Lengshëm 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627432-236
Bioblas Botanic Oils - Kondicioner i lëngshëm me vaj ArganiPër të gjitha llojet e flokëveOfron butësi dhe lehtësi në krehje duke aplikuar një kujdes intensiv për flokët. Ushqen dhe riparon flokët drejt një floku më të fortë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një butësi të mëndafshtë dhe shkëlqim inte..
3.50€
Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094268-235
Për të gjitha llojet e flokëveKondicioner me vaj ARGANKondicioneri i vajit të arganit Bioblas ofron kujdes intensiv për flokët tuaj dhe lehtësi në krehje.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është..
3.50€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627371-2012
Për të gjitha llojet e flokëveShampo me VAJ ARGANShampo me vaj argani Bioblas ushqen flokët me përmbajtje 100% të vajit argan. Rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve tuaj.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvillu..
3.00€
Bioblas Botanic Oils Argan Oil Care 100ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627210-200
Për të gjitha llojet e flokëveVaji i Kujdesit të Arganit riparon flokët tuaj nga rrënja në majë dhe parandalon rënien e flokëve, hidraton, ushqen dhe zbut flokët.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Biobl..
3.50€
Prej 1 deri 4 nga 4 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.