Shporta

Seti Bioblas Kollagjen&Keratin

Seti është kundër rënies, ndihmon në rritje, trashje dhe riparim te flokut.


Përdorimi

Shamponin e perdorni si shamponat e zakonshem, kondicionerin e vendosni gjate larjes nga mesi ne majat e flokeve, e lini 1-2 minuta dhe pastaj e shperlani. Sprejin dhe kremin e perdorni pas terjes ose tharjes se flokeve. E vendosni ne floke dhe nuk e shperlani, kremin mund ta perdorni per styling te flokut.

Bioblas Forte Shampon 360 ml Bioblas Forte Shampon 360 ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628637-266
Kundër rënies intensive të flokëvePër të gjitha llojet e flokëveSHAMPON FORTEShampo Bioblas Forte ushqen flokët dhe lëkurën e kokës falë përmbajtjes së saj dhe i bën flokët më të shkëlqyeshëm, të fortë dhe të shëndetshëm. Është efektiv kundër rënies intensive të flokëve me përmbajtjen e tij 74% bimo..
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630463-2029
Kondicioneri lëngshëm i flokëve Bioblas Collagen+Keratin volumizon dhe riparon flokët e hollë dhe voluminoz. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Zbut flokët dhe parandalon elektrizimin e tyre. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht...
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094664-295
Bioblas krem me përmbajtje Kollagjen dhe KeratinKremi i kujdesit stilues Bioblas Collagen+Keratin i bën flokët të lehta për t'u formësuar dhe ruan formën e tyre gjatë gjithë ditës.Parandalon elektrizimin e flokëve. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht.PërdorimiKremin e përd..
3.50€
Bioblas Kollagjen&Keratin Kondicioner 250ml
-6 %
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630456-294
Për flokë të hollëKondicioner me Kollagjen dhe KeratinKondicioner flokësh Bioblas Collagen+Keratin efektiv kundër rënies së flokëve. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Nuk i rëndon flokët dhe i jep shkëlqim shtesë.Testuar dermatologjikishtAPLIKIMIAplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht..
3.30€ 3.50€
Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml Bioblas Shampon Kollagjen&Keratin 360ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628484-239-2026
Për flokë te hollëBioblas Shampon Kollagjen&KeratinTrash flokët shumë të hollë dhe të çaluar. Ofron vëllim dhe plotësi shtesë. Kolagjeni dhe keratina janë dy substanca aktive shumë të veçanta për të trashë dhe ushqyer flokët shumë të hollë. Rritin rezistencën e flokëve dhe sigurojnë një pamje me..
3.00€
Prej 1 deri 5 nga 5 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.