Shporta

Vaj

Bioblas Botanic Oils Argan Oil Care 100ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627210-200
Për të gjitha llojet e flokëveVaji i Kujdesit të Arganit riparon flokët tuaj nga rrënja në majë dhe parandalon rënien e flokëve, hidraton, ushqen dhe zbut flokët.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Biobl..
3.50€
Restorex Repairing Oil Care për rritje të shëndetshme të flokëve 100ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 8680512607663-2037
Siguron mbrojtje kundër dëmtimeve që mund të shkaktohen nga proceset e nxehtësisë. Hidraton dhe zbut flokët duke i dhënë një pamje më të fortë dhe më të shëndetshme.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shtrydhni 1-2 pika vaj për kujdesin e flokëve Restorex në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni në të gjithë flok..
4.00€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.