Shporta

Kundër rënies

Bioxsine Dermagen Forte Sprej Serum 3x50ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 65132316516-159
Serumi Bioxsine Forte bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e flokëve për flokë më të trashë dhe më të fortë. Nuk përmban paraben, ftalate apo ngjyra.Aktivët që jan..
20.00€
Bioxsine Serum Kundër Rënies së Flokëve 15x10ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 46123156131-153
Serum Bioxsine DermagenSerumi Bioxsine Dermagen u krijua për njerëzit që vuajnë nga rënia e flokëve.Serumi Bioxsine Dermagen bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e..
20.00€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.