Shporta

Për trashje

Restorex Kondicioner i Lëngshëm Kollagjen&Biotin 200ml
Risi 2-3 Ditë
Brand: Restorex Kodi: 8680512630630-291
Kondicioneri i lëngshëm volumizues i flokëve ndihmon në ushqimin e flokëve me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Ofron krehje të lehtë. Mbron flokët dhe i jep volum perfekt. I bën flokët të duken të plotë dhe të shëndetshëm, duke i dhënë një butësi të mëndafshtë.Për të gjitha..
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630463-2029
Kondicioneri lëngshëm i flokëve Bioblas Collagen+Keratin volumizon dhe riparon flokët e hollë dhe voluminoz. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Zbut flokët dhe parandalon elektrizimin e tyre. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht...
3.50€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.