Shporta

Kundër rënies

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner i Lengshëm 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627432-236
Bioblas Botanic Oils - Kondicioner i lëngshëm me vaj ArganiPër të gjitha llojet e flokëveOfron butësi dhe lehtësi në krehje duke aplikuar një kujdes intensiv për flokët. Ushqen dhe riparon flokët drejt një floku më të fortë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një butësi të mëndafshtë dhe shkëlqim inte..
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630463-2029
Kondicioneri lëngshëm i flokëve Bioblas Collagen+Keratin volumizon dhe riparon flokët e hollë dhe voluminoz. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Zbut flokët dhe parandalon elektrizimin e tyre. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht...
3.50€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.