Shporta

Kondicioner i lëngshëm

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner i Lengshëm 200ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627432-236
Bioblas Botanic Oils - Kondicioner i lëngshëm me vaj ArganiPër të gjitha llojet e flokëveOfron butësi dhe lehtësi në krehje duke aplikuar një kujdes intensiv për flokët. Ushqen dhe riparon flokët drejt një floku më të fortë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një butësi të mëndafshtë dhe shkëlqim inte..
3.50€
Restorex Kondicioner i Lëngshëm Kollagjen&Biotin 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630630-291
Kondicioneri i lëngshëm volumizues i flokëve ndihmon në ushqimin e flokëve me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Ofron krehje të lehtë. Mbron flokët dhe i jep volum perfekt. I bën flokët të duken të plotë dhe të shëndetshëm, duke i dhënë një butësi të mëndafshtë.Për të gjitha..
3.50€
Restorex Kondicioner i lëngshëm i flokëve Speed&Strong 200ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 1651321643513-184
I bën flokët më të lehtë për t'u krehur dhe u jep atyre një pamje me shkëlqim.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Thajini flokët me një peshqir pas larjes. Aplikoni kondicionerin e lëngshëm të flokëve RESTOREX në të gjithë flokët tuaj. Mos e shpërlani. I përshtats..
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630463-2029
Kondicioneri lëngshëm i flokëve Bioblas Collagen+Keratin volumizon dhe riparon flokët e hollë dhe voluminoz. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Zbut flokët dhe parandalon elektrizimin e tyre. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht...
3.50€
Prej 1 deri 4 nga 4 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.