Shporta

Për trashje

Brand: Bioblas Kodi: 8697432094664-295
Bioblas krem me përmbajtje Kollagjen dhe KeratinKremi i kujdesit stilues Bioblas Collagen+Keratin i bën flokët të lehta për t'u formësuar dhe ruan formën e tyre gjatë gjithë ditës.Parandalon elektrizimin e flokëve. Efektive kundër rënies së flokëve. I testuar dermatologjikisht.PërdorimiKremin e përd..
3.50€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.