Shporta

Për flokë të thatë

Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml
Risi -6 %
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094268-235
Për të gjitha llojet e flokëveKondicioner me vaj ARGANKondicioneri i vajit të arganit Bioblas ofron kujdes intensiv për flokët tuaj dhe lehtësi në krehje.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është..
3.30€ 3.50€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.