Shporta

Për trashje

Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630609-2030
Kondicioneri volumizues i flokëve depërton thellë në flokë me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Nuk i rëndon flokët. Ndihmon në riparimin e flokëve nga rrënja në majë. Hidraton dhe zbut flokët.I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Për të gjitha llojet e flokëve.I testua..
4.00€
Bioblas Kollagjen&Keratin Kondicioner 250ml
-6 %
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630456-294
Për flokë të hollëKondicioner me Kollagjen dhe KeratinKondicioner flokësh Bioblas Collagen+Keratin efektiv kundër rënies së flokëve. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Nuk i rëndon flokët dhe i jep shkëlqim shtesë.Testuar dermatologjikishtAPLIKIMIAplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht..
3.30€ 3.50€
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.