Shporta

Kundër rënies

Bioblas Balsam 300ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094046-191
Zbutës kundër rënies së flokëve..
2.00€
Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094268-235
Për të gjitha llojet e flokëveKondicioner me vaj ARGANKondicioneri i vajit të arganit Bioblas ofron kujdes intensiv për flokët tuaj dhe lehtësi në krehje.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është..
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630456-294
Për flokë të hollëKondicioner me Kollagjen dhe KeratinKondicioner flokësh Bioblas Collagen+Keratin efektiv kundër rënies së flokëve. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Nuk i rëndon flokët dhe i jep shkëlqim shtesë.Testuar dermatologjikishtAPLIKIMIAplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht..
3.50€
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.