Shporta

Për rritje të shpejt

Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 6512316541651-2039
Riparon dhe zbut flokun duke rregulluar balancën e lagështisë së tyre.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Lani me shampo dhe më pas mbulojeni tërësisht flokët me maskë për trajtimin e flokëve Restorex. Lëreni për dy minuta përpara se ta shpërlani. Mund të përdoret 2 ose 3 herë në javë.REKOMANDOHET PËRDORI..
3.50€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.