Shporta

Kondicioner

Bioblas Balsam 300ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094046-191
Zbutës kundër rënies së flokëve..
2.00€
Bioblas Vajra Botanike Vaj Argan Kondicioner 200ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094268-235
Për të gjitha llojet e flokëveKondicioner me vaj ARGANKondicioneri i vajit të arganit Bioblas ofron kujdes intensiv për flokët tuaj dhe lehtësi në krehje.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga Bioblas është..
3.50€
Restorex Kondicioner Kollagjen&Biotin 250ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630609-2030
Kondicioneri volumizues i flokëve depërton thellë në flokë me formulën e tij të veçantë që përmban kolagjen dhe biotinë. Nuk i rëndon flokët. Ndihmon në riparimin e flokëve nga rrënja në majë. Hidraton dhe zbut flokët.I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Për të gjitha llojet e flokëve.I testua..
4.00€
Restorex Kondicioner Speed & Long Hair Care 250ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 6512316541651-2039
Riparon dhe zbut flokun duke rregulluar balancën e lagështisë së tyre.SI DUHET TË PËRDORË PRODUKTIN?Lani me shampo dhe më pas mbulojeni tërësisht flokët me maskë për trajtimin e flokëve Restorex. Lëreni për dy minuta përpara se ta shpërlani. Mund të përdoret 2 ose 3 herë në javë.REKOMANDOHET PËRDORI..
3.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630456-294
Për flokë të hollëKondicioner me Kollagjen dhe KeratinKondicioner flokësh Bioblas Collagen+Keratin efektiv kundër rënies së flokëve. Ofron krehje të lehtë të flokëve.Nuk i rëndon flokët dhe i jep shkëlqim shtesë.Testuar dermatologjikishtAPLIKIMIAplikoni dhe shpërlani flokët gjatë larjes, veçanërisht..
3.50€
Prej 1 deri 5 nga 5 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.