Shporta

Për flokë të dobët

Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627227-238
Për flokë të hollë dhe të dobëtShampo me vaj hithreShampo Bioblas BotanicOils me përmbajtje vaj hithre trash flokët, duke i dhënë volum dhe plotësi gjatë gjithë ditës.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga ..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432096187-208
Shampo kundër rënies së flokëve kundër stresit përmban kompleksin bimor B19 BIOBLAS të zhvilluar. Është një zgjidhje me tre faza kundër problemeve të rënies së flokëve. Produkti:Ushqen: Aktivë të pasur botanikë parandalojnë rënien e flokëve;Mbron: Mbron barrierën natyrale të lëkurës së kokës;Rinovon..
3.00€
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628408-243
Kundër rënies së flokëveFlokë të dobët dhe të pafuqishëmSHAMPON KAFEINË+XHINSENGI jep energji flokëve të dobët dhe të pafuqishëm nga rrënja në majë. Kafeina dhe Xhensen i japin energji flokëve të dobët, të pafuqishëm dhe me tendencë për të rënë. Rrit rezistencën natyrale dhe ndihmon për të rifituar ..
3.00€
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.