Shporta

Për rritje të shpejt

Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512628361-2043
Shampo Restorex Care 1000ml mbron dhe forcon flokët e shëndetshëm në rritje duke ushqyer fijet e flokëve që dëmtohen me kalimin e kohës për shkak të faktorëve mjedisorë si pluhuri, papastërtia dhe boja. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Ajo hidraton dhe zbut..
4.50€
Bioblas Shampon Speed&Long 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627692-2004
Për rritje të shpejtëRritja e flokëve është e lidhur me kiminë e trupit. Flokët e shëndetshëm kërkojnë rrënjë të shëndetshme. Formuluar posaçërisht me fitosterol dhe përbërës bimorë të nxjerrë nga gjethet e hudhrës për flokë me rritje të ngadaltë, ushqen rrënjët e flokëve dhe mbështet rritjen e shën..
3.00€
Restorex Shampon Ekstra Rezistencë 500 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096477-231
Shampon për rritje të shpejtë të flokëve, për flokë të dëmtuar.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096460-230
Shampo për flokë të yndyrshëm me Fitosterol, Ekstrakt Ivy dhe Niacinamide.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.Pastron dhe i jep volum flokut.Niacinamidi ka një efekt balancues të sebumit në lëkurën e kokës.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 8697432096453-229
Shampo flokësh për rritje të shëndetshme të flokëve me Fitosterol dhe Ekstrakt Ivy.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.I zbut flokët dhe i bën të duken më të fortë dhe më të shëndetshëm.I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhon..
2.50€
Brand: Restorex Kodi: 8697432096491-228
Shampo kundër zbokthit për rritje të shëndetshme të flokëve.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.Parandalon formimin e zbokthit dhe ndihmon në eliminimin e zbokthit.Nuk përmban paraben. Pa ftalate.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;..
2.50€
Brand: Restorex Kodi: 8697432096446-226
Shampo për rritje të shëndetshme të flokëve për flokë normalë.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.I jep flokëve shkëlqim natyral dhe i jep shkëlqim shtesë.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht..
2.50€
Prej 1 deri 7 nga 7 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.