Shporta

Për flokë të yndyrshëm

Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8697432090260-2040
NEVOJA: Shëndeti i flokëveTIPI I PRODUKTIT: Për flokë me yndyrëLLOJI I PRODUKTIT: ShampoShampo Bioxcin Classic është një shampo bimore me formulë të forcuar për ata që kanë probleme me rënien e flokëve ose duan të mbrojnë flokët e tyre.Ekstrakti bimor i Biocomplex B11 parandalon rënien e flokëve dhe..
7.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Kundër Yndyrës 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094039-207
Kundër rënies së flokëvePer floket me yndyrëFlokë të shëndetshëm nga rrënja në majë me efekt antioksidant. Bilanci i sebumit me vitaminë B3. PROCYANIDIN është një antioksidant i fortë që vjen nga farat e rrushit. Për shkak të kësaj vetie mbron flokët dhe skalpin e kokës, mbështet flokët e shëndetshë..
3.00€
Bioblas Shampon Botanic Oils Vaj Dafine 360ml
Risi -14 %
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627210-197
Shampo me vaj dafine per flokë të yndyrshëmShampo për flokë të yndyrshëm Bioblas BotanicOils Daphne Oil përmban ekstrakt dafine, hithra, dredhkë, rozmarine, ekstrakt të bishtit të kalit dhe vaj ulliri. Formula e tij parandalon rënien e flokëve, rrit rezistencën e flokëve tuaj dhe i jep atyre shkëlqi..
3.00€ 3.50€
Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 8697432096460-230
Shampo për flokë të yndyrshëm me Fitosterol, Ekstrakt Ivy dhe Niacinamide.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.Pastron dhe i jep volum flokut.Niacinamidi ka një efekt balancues të sebumit në lëkurën e kokës.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627784-82
Shampo Bioxsine Dermagen bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e flokëve për flokë më të trashë dhe më të fortë. Nuk përmban paraben, ftalate apo ngjyra.Aktivët që ..
8.00€
Prej 1 deri 5 nga 5 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.