Shporta

Kundër zbokthit

Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630744-297
Bioblas Thermal Expert – Shampo kundër zbokthit dhe rënies së flokëveMentol dhe Kompleksi B19Rekomandohet nga dermatologu* Shampo Bioblas kundër zbokthit dhe rënies së flokëve;Shampo e formuluar posaçërisht për meshkuj, që përmban një përzierje unike të ujit termal dhe mentolit që punon së bashku pë..
3.50€
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630715-296
Bioblas Thermal Expert - Shampo kundër zbokthitMentol dhe uthull molleRekomandohet nga dermatologu* Shampo kundër zbokthit Bioblas;Projektuar posaçërisht për meshkujt, me një formulë të fuqishme që kombinon ujin termal dhe mentolin për të parandaluar në mënyrë efektive përsëritjen e zbokthit me 100%..
3.50€
Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094008-209
Bioblas - Shampo kundër rënies së flokëve dhe kundër zbokthitFlokët me zbokthFormula që përmban zink dhe mentol, lufton në mënyrë efektive kundër zbokthit dhe pastron flokët nga zbokthi. Forcon shtresën mbrojtëse të lëkurës së kokës dhe mbron ekuilibrin e tij natyror. Mentoli ka një efekt qetësues n..
3.00€
Bioblas Shampon për Meshkuj Kundër Zbokthit 360ml Bioblas Shampon për Meshkuj Kundër Zbokthit 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512607168-119
Shampon kundër rënies së flokëve dhe zbokthit për meshkuj...
3.00€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627487-2021
Shampo kundër zbokthit Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Formula kundër zbokthit që përmban zink pyrithione, vitaminë B6, ujë termal (me përmbajtje të lartë squfuri) lufton kundër zbokthit. Përmban argininë, një nga aminoacidet më të përhapur në flokë. I jep flokë..
6.00€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627487-2020
Shampo termike Bioxsine Dermagen Ultra Sensitive sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Uji termal që përmban silicë zbut lëkurën e ndjeshme të kokës dhe probiotikët mbështesin barrierën natyrale të lëkurës. Përbërësit aktivë të veçantë i bëjnë flokët të lehtë për t'u krehur. I jep flok..
6.00€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627500-2019
Shampo kundër zbokthit Intensive Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Formula kundër zbokthit që përmban zink pirition, acid alfa hidroksi, acid salicilik dhe ujë termal (me përmbajtje të lartë squfuri) lufton kundër zbokthit kokëfortë dhe të vazhdueshëm. Ndihmon në ..
6.00€
Brand: Restorex Kodi: 8697432096491-228
Shampo kundër zbokthit për rritje të shëndetshme të flokëve.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.Parandalon formimin e zbokthit dhe ndihmon në eliminimin e zbokthit.Nuk përmban paraben. Pa ftalate.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;..
2.50€
Prej 1 deri 8 nga 8 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.