Shporta

Kundër rënies

Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8697432090260-2040
NEVOJA: Shëndeti i flokëveTIPI I PRODUKTIT: Për flokë me yndyrëLLOJI I PRODUKTIT: ShampoShampo Bioxcin Classic është një shampo bimore me formulë të forcuar për ata që kanë probleme me rënien e flokëve ose duan të mbrojnë flokët e tyre.Ekstrakti bimor i Biocomplex B11 parandalon rënien e flokëve dhe..
7.00€
Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630744-297
Bioblas Thermal Expert – Shampo kundër zbokthit dhe rënies së flokëveMentol dhe Kompleksi B19Rekomandohet nga dermatologu* Shampo Bioblas kundër zbokthit dhe rënies së flokëve;Shampo e formuluar posaçërisht për meshkuj, që përmban një përzierje unike të ujit termal dhe mentolit që punon së bashku pë..
3.50€
Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512601326-2034
Bioblas - Shampo PhytokeratinFlokë të thatë dhe të dëmtuarShampo e zhvilluar për specialistët e flokëve; Keratina bimore që përmban ngarkon keratinën bimore nga rrënja në majë dhe ushqen thellë flokët. Fitokeratina, parandalon efektet negative të proceseve kimike dhe fizike të aplikuara në sallon, n..
5.00€
Bioblas Shampon me Hudhër të Zezë 1000ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628163-2035
Bioblas - Shampo me hudhër të zezëTë gjitha llojet e flokëveShampo me hudhër të zezë Bioblas është efektive kundër rënies së flokëve falë formulës së saj të veçantë të zhvilluar me ekstrakt të hudhrës së zezë, si dhe rregullon ekuilibrin e vajit të flokëve, ristrukturon flokët, i jep shkëlqim flokëv..
5.00€
Bioblas Forte Shampon 360 ml Bioblas Forte Shampon 360 ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628637-266
Kundër rënies intensive të flokëvePër të gjitha llojet e flokëveSHAMPON FORTEShampo Bioblas Forte ushqen flokët dhe lëkurën e kokës falë përmbajtjes së saj dhe i bën flokët më të shkëlqyeshëm, të fortë dhe të shëndetshëm. Është efektiv kundër rënies intensive të flokëve me përmbajtjen e tij 74% bimo..
3.50€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512600022-199
Shampo me hudhër Bioblas - pa erëPër të gjitha llojet e flokëveFalë formulës së tij të veçantë me ekstrakt të vërtetë hudhre, si dhe ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve, Shampo me hudhër korrigjon ekuilibrin e vajit të flokëve, i ristrukturon ato dhe i jep shkëlqim. E pasur me squfur, vitami..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432096187-208
Shampo kundër rënies së flokëve kundër stresit përmban kompleksin bimor B19 BIOBLAS të zhvilluar. Është një zgjidhje me tre faza kundër problemeve të rënies së flokëve. Produkti:Ushqen: Aktivë të pasur botanikë parandalojnë rënien e flokëve;Mbron: Mbron barrierën natyrale të lëkurës së kokës;Rinovon..
3.00€
Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094008-209
Bioblas - Shampo kundër rënies së flokëve dhe kundër zbokthitFlokët me zbokthFormula që përmban zink dhe mentol, lufton në mënyrë efektive kundër zbokthit dhe pastron flokët nga zbokthi. Forcon shtresën mbrojtëse të lëkurës së kokës dhe mbron ekuilibrin e tij natyror. Mentoli ka një efekt qetësues n..
3.00€
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628408-243
Kundër rënies së flokëveFlokë të dobët dhe të pafuqishëmSHAMPON KAFEINË+XHINSENGI jep energji flokëve të dobët dhe të pafuqishëm nga rrënja në majë. Kafeina dhe Xhensen i japin energji flokëve të dobët, të pafuqishëm dhe me tendencë për të rënë. Rrit rezistencën natyrale dhe ndihmon për të rifituar ..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627371-2012
Për të gjitha llojet e flokëveShampo me VAJ ARGANShampo me vaj argani Bioblas ushqen flokët me përmbajtje 100% të vajit argan. Rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve tuaj.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvillu..
3.00€
Bioblas Shampon për Meshkuj Kundër Zbokthit 360ml Bioblas Shampon për Meshkuj Kundër Zbokthit 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512607168-119
Shampon kundër rënies së flokëve dhe zbokthit për meshkuj...
3.00€
Shampo me Hudhër të Zezë Bioxsine Dermagen 300ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628415-2018
Shampo me hudhër të zezë Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e flokëve dhe skalpit, përfshirë rënien e flokëve. Me formulën e tij Biocomplex B11, siguron një rritje në rritjen e qelizave të flokëve dhe zbulon forcën e flokëve tuaj. Hudhra e zezë ka një kapacitet më të lartë ..
6.00€
Prej 1 deri 12 nga 16 (2 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.