Shporta

Për flokë të thatë

Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512628361-2043
Shampo Restorex Care 1000ml mbron dhe forcon flokët e shëndetshëm në rritje duke ushqyer fijet e flokëve që dëmtohen me kalimin e kohës për shkak të faktorëve mjedisorë si pluhuri, papastërtia dhe boja. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Ajo hidraton dhe zbut..
4.50€
Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512601326-2034
Bioblas - Shampo PhytokeratinFlokë të thatë dhe të dëmtuarShampo e zhvilluar për specialistët e flokëve; Keratina bimore që përmban ngarkon keratinën bimore nga rrënja në majë dhe ushqen thellë flokët. Fitokeratina, parandalon efektet negative të proceseve kimike dhe fizike të aplikuara në sallon, n..
5.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512626060-237
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampo me vaj ulliriVaji i ullirit + bisht kali janë një burim i pasur antioksidantësh dhe riparojnë flokët nga rrënja deri te majat, duke rritur rezistencën dhe forcën e tyre.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Komple..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Dry&Damaged 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627715-206
SHAMPON BIOBLAS PROCYANIDIN Dry&DamagedPër flokë te thatë dhe të dëmtuarShampo ushqyese dhe restauruese kundër rënies së flokëve.Forcon flokët tuaj dhe i mban të shëndetshëm nga rrënja në majë.Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Përmban serum bimor.Nuk përmban paraben.APLIKIMIAplikoni dhe s..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Kokosi 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Kokosi 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627906-2013
PërshkrimShampo kundër rënies së flokëve, e cila gjithashtu përmban një vaj organik, rikthen pamjen e flokëve tuaj të humbur me kalimin e kohës.Parandalon rënien e flokëveUshqen dhe riparon flokun nga rrënja deri në majeForcon dhe zgjat jetën e flokëveQë në përdorimin e parë tregon efektivitetin e t..
3.00€
Restorex Shampon 7 Nourishing Oils 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630937-301
Shampo Nourishing Care ushqen flokët nga rrënja në majë, pa i rënduar. Me 7 vajra ushqyes në të, jep shkëlqim me vajin e arganit, trëndafilit, arrës, ullirit, kajsisë, bajames dhe farës së zezë. I jep një butësi të mëndafshtë. Për flokë normalë, të thatë dhe të dëmtuar.Pa parabenë. I testuar dermato..
3.00€
Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096453-229
Shampo flokësh për rritje të shëndetshme të flokëve me Fitosterol dhe Ekstrakt Ivy.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.I zbut flokët dhe i bën të duken më të fortë dhe më të shëndetshëm.I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhon..
2.50€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627777-81
Shampo Bioxsine Dermagen bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e flokëve për flokë më të trashë dhe më të fortë. Nuk përmban paraben, ftalate apo ngjyra.Aktivët që ..
8.00€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628477-242
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampon Bioblas Probiotc+PanthenolProbiotiku dhe Panthenoli forcojnë barrierën mbrojtëse të flokëve dhe skalpit, duke mbrojtur, hidratuar dhe riparuar florën e tyre natyrale. Ristrukturon flokët. Nuk përmban PARABEN, PHALATE, SLES dhe SULFATE.Është testuar dermatolog..
3.50€
Prej 1 deri 9 nga 9 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.