Shporta

Për flokë të dëmtuar


Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512628361-2043
Shampo Restorex Care 1000ml mbron dhe forcon flokët e shëndetshëm në rritje duke ushqyer fijet e flokëve që dëmtohen me kalimin e kohës për shkak të faktorëve mjedisorë si pluhuri, papastërtia dhe boja. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Ajo hidraton dhe zbut..
4.50€
Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512601326-2034
Bioblas - Shampo PhytokeratinFlokë të thatë dhe të dëmtuarShampo e zhvilluar për specialistët e flokëve; Keratina bimore që përmban ngarkon keratinën bimore nga rrënja në majë dhe ushqen thellë flokët. Fitokeratina, parandalon efektet negative të proceseve kimike dhe fizike të aplikuara në sallon, n..
5.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512626060-237
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampo me vaj ulliriVaji i ullirit + bisht kali janë një burim i pasur antioksidantësh dhe riparojnë flokët nga rrënja deri te majat, duke rritur rezistencën dhe forcën e tyre.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Komple..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Dry&Damaged 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627715-206
SHAMPON BIOBLAS PROCYANIDIN Dry&DamagedPër flokë te thatë dhe të dëmtuarShampo ushqyese dhe restauruese kundër rënies së flokëve.Forcon flokët tuaj dhe i mban të shëndetshëm nga rrënja në majë.Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Përmban serum bimor.Nuk përmban paraben.APLIKIMIAplikoni dhe s..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Kokosi 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Kokosi 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627906-2013
PërshkrimShampo kundër rënies së flokëve, e cila gjithashtu përmban një vaj organik, rikthen pamjen e flokëve tuaj të humbur me kalimin e kohës.Parandalon rënien e flokëveUshqen dhe riparon flokun nga rrënja deri në majeForcon dhe zgjat jetën e flokëveQë në përdorimin e parë tregon efektivitetin e t..
3.00€
Restorex Shampon Keratin&Argan 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630920-292
Me formulën e tij të veçantë që përmban keratin dhe argan, riparon majat e flokëve të thyera nga faktorë të jashtëm.Ushqen dhe forcon fijet e flokëve.I bën flokët me shkëlqim, të lëmuar dhe të rregulluar.Si funksiononPasi të keni lagur flokët, aplikojeni, shkumëzojeni dhe shpëlajeni më pas.Përsërite..
3.00€
Restorex Shampon Ekstra Rezistencë 500 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096477-231
Shampon për rritje të shpejtë të flokëve, për flokë të dëmtuar.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628477-242
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampon Bioblas Probiotc+PanthenolProbiotiku dhe Panthenoli forcojnë barrierën mbrojtëse të flokëve dhe skalpit, duke mbrojtur, hidratuar dhe riparuar florën e tyre natyrale. Ristrukturon flokët. Nuk përmban PARABEN, PHALATE, SLES dhe SULFATE.Është testuar dermatolog..
3.50€
Prej 1 deri 8 nga 8 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.