Shporta

Shampon

Restorex Shampon për Flokë me Yndyrë 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096460-230
Shampo për flokë të yndyrshëm me Fitosterol, Ekstrakt Ivy dhe Niacinamide.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.Pastron dhe i jep volum flokut.Niacinamidi ka një efekt balancues të sebumit në lëkurën e kokës.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Restorex Shampon Dry & Damaged 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096453-229
Shampo flokësh për rritje të shëndetshme të flokëve me Fitosterol dhe Ekstrakt Ivy.Mbron, forcon dhe ushqen flokët.I zbut flokët dhe i bën të duken më të fortë dhe më të shëndetshëm.I përshtatshëm për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhon..
2.50€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627500-2019
Shampo kundër zbokthit Intensive Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e kokës. Formula kundër zbokthit që përmban zink pirition, acid alfa hidroksi, acid salicilik dhe ujë termal (me përmbajtje të lartë squfuri) lufton kundër zbokthit kokëfortë dhe të vazhdueshëm. Ndihmon në ..
6.00€
Shampo me Hudhër të Zezë Bioxsine Dermagen 300ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512628415-2018
Shampo me hudhër të zezë Bioxsine Dermagen sjell një zgjidhje holistike për problemet e flokëve dhe skalpit, përfshirë rënien e flokëve. Me formulën e tij Biocomplex B11, siguron një rritje në rritjen e qelizave të flokëve dhe zbulon forcën e flokëve tuaj. Hudhra e zezë ka një kapacitet më të lartë ..
6.00€
Bioxsine Dermagen Forte Shampon 300ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627791-83
Shampo Bioxsine Dermagen Forte u krijua për njerëzit që vuajnë nga rënia e rëndë deri në shumë e rëndë e flokëve.Shampo Bioxsine Forte bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur..
8.50€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627784-82
Shampo Bioxsine Dermagen bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e flokëve për flokë më të trashë dhe më të fortë. Nuk përmban paraben, ftalate apo ngjyra.Aktivët që ..
8.00€
Brand: Bioxsine Kodi: 8680512627777-81
Shampo Bioxsine Dermagen bazohet në formulën aktive bimore BioComplex B11 nga fito-ekstrakte të kombinuara posaçërisht për të reduktuar në mënyrë efektive humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e flokëve për flokë më të trashë dhe më të fortë. Nuk përmban paraben, ftalate apo ngjyra.Aktivët që ..
8.00€
Restorex Shampon Kundër Zbokthit 500ml
Nuk ka në gjendje
Brand: Restorex Kodi: 8697432096491-228
Shampo kundër zbokthit për rritje të shëndetshme të flokëve.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.Parandalon formimin e zbokthit dhe ndihmon në eliminimin e zbokthit.Nuk përmban paraben. Pa ftalate.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;..
2.50€
Brand: Restorex Kodi: 8697432096446-226
Shampo për rritje të shëndetshme të flokëve për flokë normalë.Shampo mbron, forcon dhe ushqen flokët.Përmban fitosterol dhe ekstrakt dredhkë.I jep flokëve shkëlqim natyral dhe i jep shkëlqim shtesë.Nuk përmban paraben.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht..
2.50€
Prej 25 deri 33 nga 33 (3 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.