Shporta

Shampon

Bioblas Shampon Procyanidin Kundër Yndyrës 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094039-207
Kundër rënies së flokëvePer floket me yndyrëFlokë të shëndetshëm nga rrënja në majë me efekt antioksidant. Bilanci i sebumit me vitaminë B3. PROCYANIDIN është një antioksidant i fortë që vjen nga farat e rrushit. Për shkak të kësaj vetie mbron flokët dhe skalpin e kokës, mbështet flokët e shëndetshë..
3.00€
Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094008-209
Bioblas - Shampo kundër rënies së flokëve dhe kundër zbokthitFlokët me zbokthFormula që përmban zink dhe mentol, lufton në mënyrë efektive kundër zbokthit dhe pastron flokët nga zbokthi. Forcon shtresën mbrojtëse të lëkurës së kokës dhe mbron ekuilibrin e tij natyror. Mentoli ka një efekt qetësues n..
3.00€
Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml Bioblas Shampon Kafeinë + Xhinseng 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628408-243
Kundër rënies së flokëveFlokë të dobët dhe të pafuqishëmSHAMPON KAFEINË+XHINSENGI jep energji flokëve të dobët dhe të pafuqishëm nga rrënja në majë. Kafeina dhe Xhensen i japin energji flokëve të dobët, të pafuqishëm dhe me tendencë për të rënë. Rrit rezistencën natyrale dhe ndihmon për të rifituar ..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Kokosi 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Kokosi 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627906-2013
PërshkrimShampo kundër rënies së flokëve, e cila gjithashtu përmban një vaj organik, rikthen pamjen e flokëve tuaj të humbur me kalimin e kohës.Parandalon rënien e flokëveUshqen dhe riparon flokun nga rrënja deri në majeForcon dhe zgjat jetën e flokëveQë në përdorimin e parë tregon efektivitetin e t..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Argan 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627371-2012
Për të gjitha llojet e flokëveShampo me VAJ ARGANShampo me vaj argani Bioblas ushqen flokët me përmbajtje 100% të vajit argan. Rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve tuaj.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvillu..
3.00€
Bioblas Shampon për Meshkuj Kundër Zbokthit 360ml Bioblas Shampon për Meshkuj Kundër Zbokthit 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512607168-119
Shampon kundër rënies së flokëve dhe zbokthit për meshkuj...
3.00€
Bioblas Shampon Speed&Long 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627692-2004
Për rritje të shpejtëRritja e flokëve është e lidhur me kiminë e trupit. Flokët e shëndetshëm kërkojnë rrënjë të shëndetshme. Formuluar posaçërisht me fitosterol dhe përbërës bimorë të nxjerrë nga gjethet e hudhrës për flokë me rritje të ngadaltë, ushqen rrënjët e flokëve dhe mbështet rritjen e shën..
3.00€
Bioblas Shampon Botanic Oils Vaj Dafine 360ml
Risi -14 %
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627210-197
Shampo me vaj dafine per flokë të yndyrshëmShampo për flokë të yndyrshëm Bioblas BotanicOils Daphne Oil përmban ekstrakt dafine, hithra, dredhkë, rozmarine, ekstrakt të bishtit të kalit dhe vaj ulliri. Formula e tij parandalon rënien e flokëve, rrit rezistencën e flokëve tuaj dhe i jep atyre shkëlqi..
3.00€ 3.50€
Restorex Shampon Kollagjen&Biotin 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630616-293
Shampo Volumizing Care depërton thellë në flokë me formulën e saj speciale të fortifikuar me kolagjen dhe biotinë. Ushqen dhe riparon fijet e flokëve për flokë të plotë dhe të shëndetshëm. I jep flokëve një volum perfekt. Për të gjitha llojet e flokëve.Pa parabenë. I testuar dermatologjikisht.Si të ..
3.00€
Restorex Shampon 7 Nourishing Oils 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630937-301
Shampo Nourishing Care ushqen flokët nga rrënja në majë, pa i rënduar. Me 7 vajra ushqyes në të, jep shkëlqim me vajin e arganit, trëndafilit, arrës, ullirit, kajsisë, bajames dhe farës së zezë. I jep një butësi të mëndafshtë. Për flokë normalë, të thatë dhe të dëmtuar.Pa parabenë. I testuar dermato..
3.00€
Restorex Shampon Keratin&Argan 500ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512630920-292
Me formulën e tij të veçantë që përmban keratin dhe argan, riparon majat e flokëve të thyera nga faktorë të jashtëm.Ushqen dhe forcon fijet e flokëve.I bën flokët me shkëlqim, të lëmuar dhe të rregulluar.Si funksiononPasi të keni lagur flokët, aplikojeni, shkumëzojeni dhe shpëlajeni më pas.Përsërite..
3.00€
Restorex Shampon Ekstra Rezistencë 500 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8697432096477-231
Shampon për rritje të shpejtë të flokëve, për flokë të dëmtuar.Si të përdorniAplikoni në flokë të lagur;Masazhoni në shkumë;Shpërlajeni tërësisht...
2.50€
Prej 13 deri 24 nga 33 (3 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.