Shporta

Shampon

Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630744-297
Bioblas Thermal Expert – Shampo kundër zbokthit dhe rënies së flokëveMentol dhe Kompleksi B19Rekomandohet nga dermatologu* Shampo Bioblas kundër zbokthit dhe rënies së flokëve;Shampo e formuluar posaçërisht për meshkuj, që përmban një përzierje unike të ujit termal dhe mentolit që punon së bashku pë..
3.50€
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630715-296
Bioblas Thermal Expert - Shampo kundër zbokthitMentol dhe uthull molleRekomandohet nga dermatologu* Shampo kundër zbokthit Bioblas;Projektuar posaçërisht për meshkujt, me një formulë të fuqishme që kombinon ujin termal dhe mentolin për të parandaluar në mënyrë efektive përsëritjen e zbokthit me 100%..
3.50€
Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512601326-2034
Bioblas - Shampo PhytokeratinFlokë të thatë dhe të dëmtuarShampo e zhvilluar për specialistët e flokëve; Keratina bimore që përmban ngarkon keratinën bimore nga rrënja në majë dhe ushqen thellë flokët. Fitokeratina, parandalon efektet negative të proceseve kimike dhe fizike të aplikuara në sallon, n..
5.00€
Bioblas Shampon me Hudhër të Zezë 1000ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628163-2035
Bioblas - Shampo me hudhër të zezëTë gjitha llojet e flokëveShampo me hudhër të zezë Bioblas është efektive kundër rënies së flokëve falë formulës së saj të veçantë të zhvilluar me ekstrakt të hudhrës së zezë, si dhe rregullon ekuilibrin e vajit të flokëve, ristrukturon flokët, i jep shkëlqim flokëv..
5.00€
Bioblas Forte Shampon 360 ml Bioblas Forte Shampon 360 ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628637-266
Kundër rënies intensive të flokëvePër të gjitha llojet e flokëveSHAMPON FORTEShampo Bioblas Forte ushqen flokët dhe lëkurën e kokës falë përmbajtjes së saj dhe i bën flokët më të shkëlqyeshëm, të fortë dhe të shëndetshëm. Është efektiv kundër rënies intensive të flokëve me përmbajtjen e tij 74% bimo..
3.50€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627227-238
Për flokë të hollë dhe të dobëtShampo me vaj hithreShampo Bioblas BotanicOils me përmbajtje vaj hithre trash flokët, duke i dhënë volum dhe plotësi gjatë gjithë ditës.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga ..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512626060-237
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampo me vaj ulliriVaji i ullirit + bisht kali janë një burim i pasur antioksidantësh dhe riparojnë flokët nga rrënja deri te majat, duke rritur rezistencën dhe forcën e tyre.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Komple..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512600022-199
Shampo me hudhër Bioblas - pa erëPër të gjitha llojet e flokëveFalë formulës së tij të veçantë me ekstrakt të vërtetë hudhre, si dhe ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve, Shampo me hudhër korrigjon ekuilibrin e vajit të flokëve, i ristrukturon ato dhe i jep shkëlqim. E pasur me squfur, vitami..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432096187-208
Shampo kundër rënies së flokëve kundër stresit përmban kompleksin bimor B19 BIOBLAS të zhvilluar. Është një zgjidhje me tre faza kundër problemeve të rënies së flokëve. Produkti:Ushqen: Aktivë të pasur botanikë parandalojnë rënien e flokëve;Mbron: Mbron barrierën natyrale të lëkurës së kokës;Rinovon..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Dry&Damaged 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627715-206
SHAMPON BIOBLAS PROCYANIDIN Dry&DamagedPër flokë te thatë dhe të dëmtuarShampo ushqyese dhe restauruese kundër rënies së flokëve.Forcon flokët tuaj dhe i mban të shëndetshëm nga rrënja në majë.Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Përmban serum bimor.Nuk përmban paraben.APLIKIMIAplikoni dhe s..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Kundër Yndyrës 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094039-207
Kundër rënies së flokëvePer floket me yndyrëFlokë të shëndetshëm nga rrënja në majë me efekt antioksidant. Bilanci i sebumit me vitaminë B3. PROCYANIDIN është një antioksidant i fortë që vjen nga farat e rrushit. Për shkak të kësaj vetie mbron flokët dhe skalpin e kokës, mbështet flokët e shëndetshë..
3.00€
Bioblas Shampon Kundër Zbokthit Zinc+Menthol 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094008-209
Bioblas - Shampo kundër rënies së flokëve dhe kundër zbokthitFlokët me zbokthFormula që përmban zink dhe mentol, lufton në mënyrë efektive kundër zbokthit dhe pastron flokët nga zbokthi. Forcon shtresën mbrojtëse të lëkurës së kokës dhe mbron ekuilibrin e tij natyror. Mentoli ka një efekt qetësues n..
3.00€
Prej 1 deri 12 nga 31 (3 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.