Shporta

Kujdesi për Flokët

Shampo Restorex Care për flokë të thatë dhe të dëmtuar 1000 ml
Risi
Brand: Restorex Kodi: 8680512628361-2043
Shampo Restorex Care 1000ml mbron dhe forcon flokët e shëndetshëm në rritje duke ushqyer fijet e flokëve që dëmtohen me kalimin e kohës për shkak të faktorëve mjedisorë si pluhuri, papastërtia dhe boja. Riparon flokët tuaj të dëmtuar dhe ndihmon në ushqimin e fijeve të flokëve. Ajo hidraton dhe zbut..
4.50€
Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml Shampo klasike Bioxcin për flokë të yndyrshëm 300ml
Risi
Brand: Bioxsine Kodi: 8697432090260-2040
NEVOJA: Shëndeti i flokëveTIPI I PRODUKTIT: Për flokë me yndyrëLLOJI I PRODUKTIT: ShampoShampo Bioxcin Classic është një shampo bimore me formulë të forcuar për ata që kanë probleme me rënien e flokëve ose duan të mbrojnë flokët e tyre.Ekstrakti bimor i Biocomplex B11 parandalon rënien e flokëve dhe..
7.00€
Bioblas Balsam 300ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432094046-191
Zbutës kundër rënies së flokëve..
2.00€
Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml Bioblas Men Shampoo Menthol+Complex B19 360ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630744-297
Bioblas Thermal Expert – Shampo kundër zbokthit dhe rënies së flokëveMentol dhe Kompleksi B19Rekomandohet nga dermatologu* Shampo Bioblas kundër zbokthit dhe rënies së flokëve;Shampo e formuluar posaçërisht për meshkuj, që përmban një përzierje unike të ujit termal dhe mentolit që punon së bashku pë..
3.50€
Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml Bioblas Shampon për Meshkuj Menthol+Apple Vinegar 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512630715-296
Bioblas Thermal Expert - Shampo kundër zbokthitMentol dhe uthull molleRekomandohet nga dermatologu* Shampo kundër zbokthit Bioblas;Projektuar posaçërisht për meshkujt, me një formulë të fuqishme që kombinon ujin termal dhe mentolin për të parandaluar në mënyrë efektive përsëritjen e zbokthit me 100%..
3.50€
Bioblas Shampon Pythokeratin 1000ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512601326-2034
Bioblas - Shampo PhytokeratinFlokë të thatë dhe të dëmtuarShampo e zhvilluar për specialistët e flokëve; Keratina bimore që përmban ngarkon keratinën bimore nga rrënja në majë dhe ushqen thellë flokët. Fitokeratina, parandalon efektet negative të proceseve kimike dhe fizike të aplikuara në sallon, n..
5.00€
Bioblas Shampon me Hudhër të Zezë 1000ml
Risi Nuk ka në gjendje
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628163-2035
Bioblas - Shampo me hudhër të zezëTë gjitha llojet e flokëveShampo me hudhër të zezë Bioblas është efektive kundër rënies së flokëve falë formulës së saj të veçantë të zhvilluar me ekstrakt të hudhrës së zezë, si dhe rregullon ekuilibrin e vajit të flokëve, ristrukturon flokët, i jep shkëlqim flokëv..
5.00€
Bioblas Forte Shampon 360 ml Bioblas Forte Shampon 360 ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512628637-266
Kundër rënies intensive të flokëvePër të gjitha llojet e flokëveSHAMPON FORTEShampo Bioblas Forte ushqen flokët dhe lëkurën e kokës falë përmbajtjes së saj dhe i bën flokët më të shkëlqyeshëm, të fortë dhe të shëndetshëm. Është efektiv kundër rënies intensive të flokëve me përmbajtjen e tij 74% bimo..
3.50€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hithre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627227-238
Për flokë të hollë dhe të dobëtShampo me vaj hithreShampo Bioblas BotanicOils me përmbajtje vaj hithre trash flokët, duke i dhënë volum dhe plotësi gjatë gjithë ditës.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Kompleksi i patentuar bimor B19 i zhvilluar nga ..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Ulliri 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512626060-237
Për flokë të thatë dhe të dëmtuarShampo me vaj ulliriVaji i ullirit + bisht kali janë një burim i pasur antioksidantësh dhe riparojnë flokët nga rrënja deri te majat, duke rritur rezistencën dhe forcën e tyre.Është testuar dermatologjikisht se vlera e pH është e pajtueshme me lëkurën e kokës. Komple..
3.00€
Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml Bioblas Shampon Vajra Botanike Vaj Hudhre 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8680512600022-199
Shampo me hudhër Bioblas - pa erëPër të gjitha llojet e flokëveFalë formulës së tij të veçantë me ekstrakt të vërtetë hudhre, si dhe ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve, Shampo me hudhër korrigjon ekuilibrin e vajit të flokëve, i ristrukturon ato dhe i jep shkëlqim. E pasur me squfur, vitami..
3.00€
Bioblas Shampon Procyanidin Anti Stress 360ml
Risi
Brand: Bioblas Kodi: 8697432096187-208
Shampo kundër rënies së flokëve kundër stresit përmban kompleksin bimor B19 BIOBLAS të zhvilluar. Është një zgjidhje me tre faza kundër problemeve të rënies së flokëve. Produkti:Ushqen: Aktivë të pasur botanikë parandalojnë rënien e flokëve;Mbron: Mbron barrierën natyrale të lëkurës së kokës;Rinovon..
3.00€
Prej 1 deri 12 nga 51 (5 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.