Shporta

Shtesë ushqimore

OmegaKom Kids
Nuk ka në gjendje
Brand: Komot Pharmaceutical Kodi: 3902491441003-298
OMEGAKOM KIDS suplementi ushqimor për fëmijë, që përmban vaj peshku, Omega 3 dhe vitaminë D. Ofron mbështetje të përgjithshme për fokusin mendor, kujtesën, mësimin, disponimin dhe shëndetin kognitiv si dhe promovon rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm.Preferohet prej moshës 3 vjeçare dhe mund të për..
9.90€
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.