Shporta
Bioblas Shampon Botanic Oils Vaj Dafine 360ml
Risi -14 %
Brand: Bioblas Kodi: 8680512627210-197
Shampo me vaj dafine per flokë të yndyrshëmShampo për flokë të yndyrshëm Bioblas BotanicOils Daphne Oil përmban ekstrakt dafine, hithra, dredhkë, rozm..
3.00€ 3.50€
Dua’s Baby Locion 400ml
Risi -11 %
Brand: Dua's Baby Kodi: 5203899865018-183
Vaj organik, vaj të bajameve, pantenol dhe ekstrakte të kamomilit, livandos, etj...
2.50€ 2.80€
Dua’s Baby Shampon Klasik 400ml
Risi -10 %
Brand: Dua's Baby Kodi: 5203899863014-181
Ekstrakte natyrale të vajit të ullirit, kalendulës dhe aloes...
2.25€ 2.50€
Dua’s Baby Shampon Sweet Dreams 400ml
Risi -10 %
Brand: Dua's Baby Kodi: 5203899863014-182
Ekstrakte natyrale të vajit të ullirit, livandos dhe kamomilit...
2.25€ 2.50€
Set me Brush dhe Krehër
-40 %
Brand: Wee Baby Kodi: 513156132165-271
Masazhon kokën e ndjeshme të foshnjës dhe ndihmon në rigjallërimin e lëkurës. Të vogla dhe të lehta me maja të rrumbullakosura...
5.10€ 8.55€
Shishe Ushqyese Antikolike 150ml
-40 %
Brand: Wee Baby Kodi: 65413216851-267
Ndihmon në zvogëlimin e dhimbjeve të gazit (kolikut) duke parandaluar foshnjat të gëlltisin ajrin e jashtëm gjatë ushqyerjes. ..
4.80€ 8.00€
Shishe Ushqyese Evil Eye 270ml
-40 %
Brand: Wee Baby Kodi: 21613211631-278
Shishe ushqyese klasike ortodontike me dizajn special. E lehtë për tu mbajtur dhe përdorur...
2.65€ 4.40€
Shishe Ushqyese Kundër Derdhjes 125ml
-40 %
Brand: Wee Baby Kodi: 13216985132-284
Shishe ushqyese me dizajn special dhe mbajtëse. Dizajni i valvulave speciale kundër derdhjeve...
4.25€ 7.10€
Shishe Ushqyese Kundër Derdhjes 250ml
-40 %
Brand: Wee Baby Kodi: 12316132165-285
Shishe ushqyese me dizajn special dhe mbajtëse. Dizajni i valvulave speciale kundër derdhjeve...
5.20€ 8.65€
Shishe Ushqyese me Mbajtëse Evil Eye 150ml
-40 %
Brand: Wee Baby Kodi: 1321685321-279
Shishe ushqyese klasike ortodontike me dizajn special. Mbajtëset janë krijuar posaçërisht për përdorimin e foshnjave...
2.70€ 4.50€
Shishe Ushqyese me Mbajtëse Evil Eye 270ml
-45 %
Brand: Wee Baby Kodi: 132161651651-280
Shishe ushqyese klasike ortodontike me dizajn special. Mbajtëset janë krijuar posaçërisht për përdorimin e foshnjave...
2.70€ 4.90€
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.